יום שלישי, 5 במרץ 2013

פוסט קצר על מייבשי שיערכבר הרבה זמן שאני מסתבכת עם הנושא של מייבש השיער. לא כזה היסטרית על פאנים, ואני גם לא כזה טובה בפינפון... אבל אני כן די מוצלחת בלחפוף בלילה. ולפני השינה זה די מעיק כי אז הכרית רטוב, והעורף נתפס... ובמיוחד בחורף כשקר! אז פן זה דבר שימושי, במיוחד בחורף בשבילי... ומציק כל פעם להכניס חזרה לקופסא ואז למגירה/ארון ובפעם הבאה לשלוף מחדש, ואז כל החוט שלו התבלגן ויש לו קשר (אוזניות של סלולראי בתיק, אניבודי?)

אז החמודה הזו מהבלוג בעל השם הארוך dont worry be happy keep learning  מצאה פטנט אצל חברה שלה ושיתפה את כולנו.

כל מה שאת צריכה זה חבר אינסטלטור (AKA שרברב), עם גישה לחלקי "צנרת" ודבק נגרים ואת מסודרת. בלי יותר מדי הסברים, פשוט תביני מהתמונה:


מקור התמונה
יש אפילו מקום למחליק!

עוד בעיה שיש לי זה שאין לי מספיק ידיים לפעולה הזו. תמיד כאילו חסרה לי עוד יד. לא יודעת איך ספרים עושים את זה. אחת צריכה לסדר את קווצות השיער, השניה צריכה להבריש ואז - מי מחזיק את ה"פאן" ??? אז הנה, יש פטנט שיחזיק עבורנו.מדובר במתקן שמחובר לקיר באופן קבוע, ומייבש השיער שלנו מושחל לתוכו וככה הוא מחזיק. המתקן הוא בעל זרוע מתכווננת בדומה למנורת לילה וככה אפשר לכוונן אותו! כיף, כיף!

לא מצאתי בדיוק את המקור, נתקלתי בפתרון הזה בPinterest. אם מישהי תמצא, מוזמנת לשלוח לי ואעדכן את הלינק (תמיד חשוב וכדאי לתת קרדיט)


www.pinterest.com


לסיום סיומת הנה שימוש חדש למייבש השיער. הרחבת נעליים. מכירות את זה שקניתן נעליים חדשות שנוחות לאללה בחנות ונוחות מאוד גם בבית ואז הלכתן איתן יום שלם ופתאום הפלא ופלא - יבלות?
אז הנה פתרון שבאנגלית נקרא:"breaking in new shoes" לובשים גרביים עבות. ועליהן את הנעליים החדשות. ועוברים עם המייבש על חום גבוה לעשר דקות. כדי לא לשרוף או לפגוע, כדאי לוודא ולהסתכל שאתן לא ממיסות  את הדבק שמחזיק את הסוליה וכאלה... ותעברו כל הזמן ממקום למקום. אל תישארו במקום אחד. ותנענעו את האצבעות בכף הרגל.

 אם הרסתם את הנעליים, אל תבואו אליי בטענות. על אחריותכם בלבד!

המקור הוא אתר רוסי למדי... קישור

מי שרוצה לקרוא קצת על עוד שימושים שונים ומשונים למייבש שיער ומחליק מוזמנת לדלג לפוסט כאן

בהצלחה!

אהבתם? שתפו!


אין תגובות:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...